Gigabit Optik Dönüştürücü

Gigabit Optik Dönüştürücü

STE-8406M, 2 gigabit fiber portu ve 1 gigabit ethernet portu sunan bir gigabit medya dönüştürücüsüdür. Gigabit ağını Multi Mode fiber 550m'den Tek Modlu fiber 120Km'ye uzatır.

Şimdi konuş
Ürün ayrıntıları

STE-8406M Gigabit Medya Dönüştürücü Açıklama:

STE-8406M, 1000BASE-FX fiberi 1000Base-T bakır ortamına dönüştürmek için tasarlanmış bir gigabit medya dönüştürücüsüdür veya tam tersi de geçerlidir. Gigabit TX bağlantısı için 1 Gigabit Bakır bağlantı noktası ile birlikte Fiber girişi ve Fiber çıkışı için 2 Gigabit Fiber Port sunar.

IEEE802.3ab 1000Base-T ve IEEE802.3z 1000Base-FX standartlarına göre tasarlananSTE-8406M, SC veya ST Tipi konektörler kullanan Çift veya Tek, Çok modlu veya tek modlu fiber kablo ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Tek Fiber için, Gigabit fiber bağlantı noktasından biri 1310nm, diğer Gigabit fiber portu ise 1550nm olabilir ve bunun tersi de geçerlidir. Çift fiber için, her iki portu da 1310nm ve 1550nm dalga boylarındadır. 2 Gigabit Fiber portu, bir adet port fiber girişi ve diğer fiber çıkışı ile Gigabit Tx portu, Gigabit Tx portları olan Gigabit LAN adaptörü ile donatılmış bir gigabit switch gibi diğer terminallere bağlanabilir. vb. STE-8406M, Gigabit Fiber Zinciri çözümlerinde popüler olarak uygulanmaktadır.


>>> Özellikler:

> İki Gigabit fiber konektör ve bir Gigabit Tx konnektörü sağlayın

> Tamamen IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX, IEEE802.3ab 1000Base-TX ile uyumludur,

IEEE802.3z 1000Base-FX standartları

> Gigabit Tx bağlantı noktası için yarım / tam çift yönlü aktarım modunun otomatik algılanması

> Gigabit Tx bağlantı noktası için 10/100 / 1000Mbps hızının ve Otomatik MDI / MDIX'in otomatik anlaşması

> Gigabit Fiber portu için yarım / tam çift yönlü aktarım modunun anahtar konfigürasyonu sağlayın

> Ağ iletim mesafesini 20km'den 120Km'ye uzatın

> Gösterge ışığı: RX, TX, FX, 1000, POW, 10/100 / 1000MBps

> Kolay görülebilen LED göstergeler ağ aktivitesini kolayca izlemek için durum sağlar

> Dahili veya Harici güç kaynağı


Özellikler:


Standart

IEEE802.3 10BASE-T Ethernet

IEEE802.3u 100BASE-TX / FX Hızlı Ethernet

IEEE802.3z / ab 1000BASE-FX / TX 1000M-Ethernet, IEEE802.3x

RJ-45 Bağlantı Noktası

Otomatik MDI / MDIX

Fiber port

Fiber türü

SC / ST / FC

dalga boyu

780/850/1310/1550

Send-gücü

MMF: dak: -20dBm; max: -10dBm

SMF: dak: -20dBm; max: 0dBm

Ağ kablosu

> 10BASE-T:

Kategori 3,4 veya 5 UTP / STP (Maks: 100m), EIA / TIA- 568 100 Ω STP (Maks: 100m)

> 100BASE-TX:

Kategori 5 UTP'nin 2paati (Maks: 100m), EIA / TIA- 568 100 Ω STP (Maks: 100m)

> 1000BASE-TX:

Kategori 5 UTP / STP (Maks: 100m)

> 1000BASE-FX:

MMF: 50 / 125,62,5 / 125,100 / 140μm (en fazla 2Km)

SMF: 8.3 / 125,8.7 / 125,9 / 125,10 / 125μm (20 ~ 120Km)

Boyutlar (GxDxY)

95x71x26mm (Harici güç)

160x130x30mm (Dahili güç)

Giriş gerilimi

DC5V1A (Harici güç girişi :

AC100V-AC240V / 50-60HZ)

AC100V-AC240V ve DC-48V isteğe bağlıdır (Dahili güç)

Operasyonel sıcaklık

0 ℃ ~ 50 ℃

Mağaza Sıcaklığı

-30 ℃ ~ 60 ℃

Nem

% 5 ~% 95 koagülasyon yok


Hot Tags: Gigabit optik dönüştürücü, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, satın almak, ucuz, toplu, fiyat listesi, düşük fiyat
ilgili ürünler
Sorgulama