Gigabit Fiber Dönüştürücü

Gigabit Fiber Dönüştürücü

STE-8407M, 2 gigabit ethernet portu ve 1 gigabit fiber portu sunan bir gigabit medya dönüştürücüsüdür. Ağ, Multi Mode fiber 550m'den Tek Modlu fiber 120Km'ye uzanır.

Şimdi konuş
Ürün ayrıntıları

16.png


STE-8407M-POE Gigabit Medya Dönüştürücü Açıklama:

STE-8407M-POE, 1000BASE-FX fiberin 1000Base-T bakır ortamına dönüştürülmesi için tasarlanmış bir gigabit medya dönüştürücüsüdür.

tersine. Gigabit ethernet bağlantıları için uplink ve 2 Gigabit Ethernet POE portları için 1 Gigabit Fiber Port sunar.

IEEE802.3ab 1000Base-T ve IEEE802.3z 1000Base-FX standartları altında tasarlanan STE-8407M-POE, Gigabit Fiber'i destekler

Bu, tekli fiber ile ağınızı 100Km'ye kadar uzatmanıza yardımcı olur. STE-8407M-POE, yerleşik 1 * 9 gigabit fiber alıcı-vericileri ile birlikte gelir. Esnek fiber bağlantılarınız için Multimode fiber veya tek modlu fiber ve ayrıca SC, ST veya FC konektörlerini destekler.

STE-8407M-POE'nin Gigabit Ethernet Portları IEEE802.3af POE etkinken, her bir port diğer POE uyumlu cihazlarla bağlantı için 15,5w güç kaynağı sağlayabilir. Harici güç kaynakları olmadan POE özellikli bir IP Telefon, IP Kamera veya IPTV KUTUSU'na bağlanabilir.


Donanım özellikleri:

1 Gigabit Fiber portu ve 2 Gigabit Ethernet portu sağlayın

IEEE802.3 10Base-T, 802.3u 100Base-TX, 802.3ab 1000Base-TX, 802.3z 1000Base-FX, 802.3af standartlarına uygundur

Gigabit Ethernet arabirimleri üzerinden IEEE802.3af POE'yi (Power Over Ethernet) destekleyin

Bant genişliği: 6 Gbps, bloke etmeyen tel hızı iletimi elde et

Destek maks 1536 bayt çerçeve, Çerçeve arabellek belleği: 512Kb RAM, 1K MAC adresi

Destek Port Tabanlı VLAN ve QoS, Yayın fırtına önleme

Tx bağlantı noktası için yarım / tam çift yönlü aktarım modunun otomatik algılanması

Tx portu için 10/100 / 1000Mbps hız ve Auto-MDI / MDIX otomatik müzakere

Yarım / tam çift yönlü iletim modunu destekler

Gigabit Multimode fiber 550m'den Gigabit Tek Fiber 100Km'ye ağ genişletme

Gösterge ışığı: LED, her bir Gigabit SFP veya Gigabit Ethernet portunun durumunu gösterir.

Harici güç kaynağı, Mini Masaüstü Metal Muhafaza, Harici Güç Kaynağı, -48V, 1A

Gigabit Fiber Arabirimleri:

1 Gigabit 1 * 9 Fiber Alıcı-Verici ile birlikte gelir, 1.25Gbps iletim hızını destekler

Gigabit Fiber portu uplink portu veya downlink portu olarak kullanılabilir

Multimode Fiber Destek, multimode fiber ile 550m'ye kadar iletebilir

Destek Tekli Fiber, singlemode fiber ile 100Km'ye kadar iletebilir

Destek SC, ST veya FC konnektörleri


Ethernet Arabirimleri:

2 adet Auto-negotiable 10/100 / 1000Base-Tx Ethernet portu ile birlikte gelir, her iki port da IEEE802.3af POE özelliklidir

Her Ethernet Arabirimi, Uplink veya downlink portu olarak uygulanabilir

Destek deposu ve ileri anahtarlama modu

IEEE802.3x tam dupleks, yarım dupleks geri basınç akış kontrolünü destekleyin

Destek MAC Adresi Otomatik algılama, 2K MAC adresleri


Ana uygulamalar:

STE-8407M-POE, POE indirme bağlantı noktalarına sahip bir Gigabit Ortam Dönüştürücüsüdür. Ethernet Üzerinden Gücü ile kullanıcılar, POE cihazlarını Ethernet Kablosu aracılığıyla açabilirler. Kullanıcılar, aile ağı veya küçük ofis ağını, harici güç kaynakları ve Güç Jakları rahatsız edici olmadan dağıtabilirler. Kullanıcılara basitleştirilmiş küçük ağ dağıtımı sağlayan bir teknolojidir.


Uygulama şeması:

17.png



Özellikler:

Standart

IEEE802.3 10BASE-T Ethernet

IEEE802.3u 100BASE-TX / FX Hızlı Ethernet

IEEE802.3z / ab 1000BASE-FX / TX 1000M-Ethernet, IEEE802.3x
IEEE802.3af Ethernet Üzerinden Güç

Ethernet bağlantı noktası

2 * 10/100 / 1000Base-Tx Otomatik Anlaşma Ethernet Bağlantı Noktaları
Bağlantı başına 15,5w güç kaynağı sağlama

Fiber port

1 * Gigabit Fiber bağlantı noktası

SC, ST, FC konnektörleri mevcut

dalga boyu

1310/1550

Send-gücü

MMF: dak: -20dBm; max: -10dBm

SMF: dak: -20dBm; max: 0dBm

Ağ kablosu

10BASET:

Kategori 3,4 veya 5 UTP / STP (Maks: 100m), EIA / TIA- 568 100 Ω STP (Maks: 100m)

100BASE-TX:

Kategori 5 UTP'nin 2paati (Maks: 100m), EIA / TIA- 568 100 Ω STP (Maks: 100m)

1000BASE-TX:

Kategori 5 UTP / STP (Maks: 100m)

1000BASE-FX:

MMF: 50 / 125,62,5 / 125,100 / 140μm (en fazla 2Km)

SMF: 8.3 / 125,8.7 / 125,9 / 125,10 / 125μm (20 ~ 120Km)

Boyutlar (GxDxY)

100 * 90 * 26mm (Harici güç)

Giriş gerilimi

AC 100V-AC240V / 50-60HZ)

DC-48V Çıkış, 1A

Operasyonel sıcaklık

0 ℃ ~ 50 ℃

Mağaza Sıcaklığı

-30 ℃ ~ 60 ℃

Nem

% 5 ~% 95 koagülasyon yok



Hot Tags: Gigabit fiber dönüştürücü, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, satın almak, ucuz, toplu, fiyat listesi, düşük fiyat
ilgili ürünler
Sorgulama