Gigabit Medya Dönüştürücü

  • Gigabit Optik Anahtar 8 Bağlantı Noktalı

    Gigabit Optik Anahtar 8 Bağlantı Noktalı

    8 Portlu 10/100 / 1000Base-Tx Gigabit Ethernet Switch10 / 100 / 1000M Otomatik Müzakere, Otomatik MDI / MDI-X, IEEE802.3x Akış Kontrolü, 16 Gbps'ye kadar Backplane bant genişliği, Engelsiz...

    Daha
  • Medya Dönüştürücü 6 Bağlantı Noktası

    Medya Dönüştürücü 6 Bağlantı Noktası

    2 Port Gigabit SFP Yuvaları + 4 Portlu 10/100 / 1000Base-Tx Gigabit Ortam Dönüştürücü, 4 Gigabit Ethernet portu ve 2 Gigabit SFP portu sunar. MMFiber 550m'den SM Fiber...

    Daha
  • Medya Dönüştürücü POE

    Medya Dönüştürücü POE

    8 Port 10 / 100Base-Tx 4 POE portlu Yönetilmeyen Ethernet Anahtarı STOKTA IEEE802.3af tabanlı Power Over Ethernet, toplam 62W POE güç, her bir LAN desteği 15,5W güç

    Daha
  • Gigabit Optik Dönüştürücü

    Gigabit Optik Dönüştürücü

    STE-8406M, 2 gigabit fiber portu ve 1 gigabit ethernet portu sunan bir gigabit medya dönüştürücüsüdür. Gigabit ağını Multi Mode fiber 550m'den Tek Modlu fiber 120Km'ye...

    Daha
  • Gigabit Medya Dönüştürücü

    Gigabit Medya Dönüştürücü

    STE-8400M, 1 gigabit fiber portu ve 1 gigabit ethernet portu sunan bir gigabit medya dönüştürücüsüdür. Gigabit ağını Multi Mode fiber 550m'den Tek Modlu fiber 120Km'ye...

    Daha
  • Optik Fiber Dönüştürücü Gigabit

    Optik Fiber Dönüştürücü Gigabit

    STE-8408M, 2 gigabit ethernet portu ve 2 gigabit SFP portu sunan gigabit SFP ortam dönüştürücüsüdür. Gigabit fiber ağını Multi Mode fiber 550m'den Single Mode fiber 100Km'ye...

    Daha
  • Gigabit Fiber Dönüştürücü

    Gigabit Fiber Dönüştürücü

    STE-8407M, 2 gigabit ethernet portu ve 1 gigabit fiber portu sunan bir gigabit medya dönüştürücüsüdür. Ağ, Multi Mode fiber 550m'den Tek Modlu fiber 120Km'ye uzanır.

    Daha
  • Medya Dönüştürücü SFP'si

    Medya Dönüştürücü SFP'si

    STE-8403M, 1 gigabit ethernet portu ve 1 gigabit SFP portu sunan bir gigabit medya dönüştürücüsüdür. Bu ağı Gigabit Fiber 550m'den SM Gigabit Fiber 80Km'ye genişletir.

    Daha
  • Optik Dönüştürücü Gigabit

    Optik Dönüştürücü Gigabit

    STE-8401M Veri Levhası STE-8401M 10 / 100MBps Ortam Dönüştürücü Açıklama: STE-8401M, 1 Port 100 / 1000Base-FX ve 1 Port 10/100 / 1000Mbps Ethernet sunan 10/100/1000 mbps ethernet ortam...

    Daha
Kaliteli ürünlerimiz ve düşük fiyatımızla Çin'deki önde gelen gigabit medya dönüştürücü üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri olarak iyi tanınıyoruz. Fabrikamızdan toplu ucuz gigabit medya dönüştürücü ve GEt fiyat listesi satın almaktan çekinmeyin.