Optik Fiber Anahtarı 24 Port

Optik Fiber Anahtarı 24 Port

STE-224-X3X1, 24 10 / 100Base-Fx Optik Fiber portu sunan bir optik fiber switch'dir. SC, ST, FC konnektörlerini destekler. İletim mesafesi 2Km ila 120km arasında olabilir.

Şimdi konuş
Ürün ayrıntıları

STE-224-X3X1 24 Port 100Base-Fx + 2 Gigabit SFP / Tx Combo Yönetilmeyen Fiber Anahtarı:

STE-224-X3X1, bir fiber bağlantıyı birden fazla alana dağıtmak için özel olarak tasarlanmış bir Yönetilmeyen 24 Portlu Fiber Optik Switch'dir. Aşağı bağlantı için 24 adet 100Mbps Optik Fiber portu, yukarı bağlantı için 2 adet Combo Gigabit SFP Yuvaları ve 10/100 / 1000Base-Tx portları ile birlikte gelir.


100Base-Fx Optik Fiber portları tek modlu ve çok modlu fiberleri destekler, iletim mesafeleri çok modlu fiber 2Km'den Tek modlu Fiber 120Km'ye değişir. Gigabit SFP yukarı bağlantı portları, çok modlu fiber ve Tek modlu fiberden oluşan evrensel SFP alıcı vericilerini destekler, iletim mesafeleri, çok modlu fiberden 550m ile tek modlu 120Km arasında değişir ve ağınızı genişletmeye yardımcı olur.


IPTV, VoIP ve Veri iletimi için ağ gereksinimlerini karşılamak için büyük internet kapasitesi sağlar. Fiber'in Katta, Elyaftan Fiber ve Şehir uygulamalarına Fiber olarak yaygın olarak uygulanan bir optik fiber dağıtım ekipmanıdır.


Donanım özellikleri:

İsteğe bağlı 24 Port 100Base-Fx Optik Fiber Portları, SC, ST, FC konnektörleri sunar

Çift çekirdekli veya tek çekirdekli 1 * 9 fiber alıcı-vericilerle donatma desteği

Multimode fiber desteği, iletim mesafesi 2 veya 5Km'ye kadar ulaşabilir

Destek Tekli fiber, iletim mesafesi 20Km ila 120Km arasında olabilir

2 Gigabit SFP Fiber portu ve 2 adet 10/100 / 1000Base-Tx Ethernet Portu sunar

Gigabit SFP Fiber bağlantı noktaları ve Gigabit Ethernet bağlantı noktaları birleşik kullanım içindir

Gigabit SFP Fiber portları, tek modlu veya çok modlu fiberin evrensel Gigabit SFP Alıcı Vericilerini destekler

Gigabit SFP fiber arayüzünün iletim mesafesi, multimode 550m'den Singlemode 120Km'ye kadar olabilir.

Destek deposu ve ileri anahtarlama modu

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z standartları ile tamamen uyumludur

8.8Gbps Backplane bant genişliğini destekler

IEEE802.3x tam dupleks ve yarım dupleks geri basınç akış kontrolünü destekleyin

MAC Adresi otomatik algılama desteği, 8K MAC adresi sağlar

Çalışma durumu, bekleme durumu, güç, vb. Için canlı LED Göstergeleri ile birlikte gelir

19 ”Rack Monte edilebilir muhafaza, 1U yükseklik

Dahili Güç Kaynağı ile birlikte gelir

Dürtü güç kaynağı, destek AC 96V 260V evrensel güç gerilimi

Asya, Avrupa, ABD, İngiltere, AU standart güç fişleri desteği


Ana uygulama:

Gigabit Fiber Uplink portları ve 100Mbps Fiber downlink portları ile STE-224-X3X1 geniş bir aktarma kapasitesine sahiptir.

Ethernet üzerinden ses, video ve veri için iletim gereksinimlerinin çoğunu karşılayabilir veya aşabilir. Binaların zeminlerine veya sunucu odalarına yerleştirilen optik bir dağıtım ekipmanı olarak uygulanabilir. Yere Fiber, Binaya Fiber, Şehir Çözümlerine Fiber için mükemmel bir seçenektir.


Özellikler:

Standartlar

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z, IEEE802.3x standartları

Topoloji

Yıldız topolojisi

Uplink Portları

2 Gigabit SFP Fiber Bağlantı Noktaları ve 2 10/100 / 1000Base-Tx Ethernet Bağlantı Noktaları birleşik

Downlink Portları

24 Port 100Base-Fx Optik Fiber portları

Mac adresi

8K

Aktarım hızı

10Mbps: 14880pps, 100Mbps: 148800pps, 1000Mbps: 1488000pps

Anahtarlama modu

Mağaza ve ileri

LED Göstergeleri

Diyagnoz fonksiyonunda Link, aktivite, Tam / yarım duplex, hız ve güç

Ethernet kablosu

10Base-Tx: UTP kategori 3, 4,5, 100 metreye kadar
100Base-Tx: UTP kategori 5, 100 metreye kadar
1000Base-Tx: UTP kategori 5, 6 kablo 100m'ye kadar

Fiber kablo

100Base-Fx ve 1000Base-X:
8.3μm, 8,7μm, 9μm ve 10μm tek modlu fiber kablo
50, 62,5 ve 100μm çok modlu fiber kablo

Güç kaynağı

AC 96-260V, Dahili Güç Kaynağı

Sıcaklık nem

Sıcaklık

Nem

Çalışma

-20 ℃ - 70 ℃

% 10 -% 90

Yanında olmak

-40 ℃ - 75 ℃

% 5 -% 95 RH



Hot Tags: optik fiber anahtarı 24 limanlar, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, satın almak, ucuz, toplu, fiyat listesi, düşük fiyat
ilgili ürünler
Sorgulama