Katman 3 Anahtarı 24 Port

Katman 3 Anahtarı 24 Port

STCS3526A, 24 10 / 100Base-TX ethernet portu ve 2 adet isteğe bağlı gigabit SFP fiber veya ethernet portu sunan bir katman 3 Ethernet anahtarıdır.

Şimdi konuş
Ürün ayrıntıları

STCS3526A 24 X2G Katman 3 Yönlendirme Anahtarı Açıklama:

STCS3526A, tel hız anahtarlama özelliğine sahip güvenli ve akıllı bir Katman 3 anahtarıdır. Kutu tipi bir tasarıma sahiptir ve Carrier veri merkezleri, sunucu çiftlikleri, kablolama için 10 / 100M'lik bir toplama ile bir katman 2/3 kablolu hızlı kurumsal merkezi yönlendirme anahtarıdır dolaplar ve büyükşehir ağları. STCS3526A, isteğe bağlı olarak fiber veya bakır için 24 adet otomatik algılama 10/100 Ethernet portu ve iki adet Gigabit genişleme yuvası sunar.

Donanımı akıllı Katman 2/3/4 akış sınıflandırmasını desteklemek için tasarlanmıştır.

Erişim kontrol listesi (ACL), filtreleme ve QoS sınıflandırması gibi 24X2 katman 3 yönlendirme anahtarının ana özellikleri, ağların kenarına zeka ve güvenlik getirir ve gerçek zamanlı çoklu ortam akışı gibi uygulamaları etkinleştirir.

STCS3526A, RIPv1 / v2, OSPFv2 ve PIM-SM, VRRP dahil olmak üzere çok çeşitli Katman 2/3/4 protokollerini destekler. Alan ağının en önemli entelektüel erişim noktası olarak kabul edilir, sadece anahtarlama ve yönlendirme işlevlerine sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda doğrulama işlevini de (örn. Kullanıcı erişim kontrolü), güvenli koruma (örn. Virüs ve tarama gibi) işlevini, izleme işlevini vb. Içerir. Çok fazla garip problem çözme seçeneği.

Tam Tel Hız Katmanı 2/3 Anahtarlama

Tüm portlar tel hız iletimini destekler;

15.2 Gbps anahtarlama kapasitesi;

6.6 Mpps Katman 2/3 tel hız iletme.

Esnek QoS

Esnek sıra programlama algoritmaları, yani Sıkı Öncelikli (SP), Ağırlıklı Yuvarlak Robin (WRR) ve SP + WRR; 8 öncelikli sıra.

Akıllı Katman 2-7 akış sınıflandırması için destek;

IEEE 802.1p, TOS ve DiffServ Kod Noktası desteği.

Kapsamlı Güvenlik Politikaları

IEEE 802.1x ve Web portalı ile uyumlu olan STCS3526A, ağa erişmeyi deneyen kullanıcıları tespit edebilir. Ayrıca MAC, IP, VLAN ve PORT kombinasyonlarını birbirine bağlayarak ağa yetkisiz erişimi engelleyebilir. Akıllı anti-virüs politikaları ve yönlendirme politikasını optimize etmek, ağı, ağınızın güvenliğini büyük ölçüde artıran Code Red ve Worm Blaster tarafından saldırıya karşı koruyabilir.

Çeşitlendirilmiş yönetim modları

STCS3526A, Basit Ağ Yönetimi Protokolünü (SNMP) destekler, ayrıca, ağ yönetimini büyük ölçüde kolaylaştıran Komut Satırı Arabirimi (CLI), Web yönetimi ve TELNET'i destekler.


Özellikler:


Özellik Açıklama

STCS3526A

sistem

Limanlar

24 bağlantı noktası 10 / 100Base-T

yuvalar

İsteğe bağlı 2 Gigabit SFP / TX yuvası

Kapasite

Backplane Bant Genişliği

15G

Anahtarlama Kapasitesi

8.8Mpps

Paket İletme Oranı

6.6 Mpps

MAC Tablosu

8K

VLAN Tablosu

255

Paket Arabelleği

32MB paylaşımı

Port tabanlı ARL Limiti

Limit Aşıldığında Liman Öğrenme Yasaktır

Evet

ARP

4K

VLAN

Port tabanlı VLAN

255

IEEE 802.1q VLAN

255

SuperVLAN ve Sub-VLAN

Evet

Bağlantı Noktası Toplama

gövde

Her bir gövdede 6 gövde, 8 port

Ayna

Evet

IGMP Snooping

Evet

IP / MAC / Bağlantı Noktası Bağlaması

IP / MAC / Port'un Keyfi Bağlanması

Evet

DHCP

Röle

Evet

Sunucu

Evet

Oran Sınırlaması

Port veya VLAN Tabanlı Hız Sınırlama

Evet

ACL

1K kurallara kadar

IEEE 802.1p

Evet

Kuyruk Yönetimi

WRR

Evet

SP

Evet

Hibrit (WRR + SP)

Evet

Yönlendirme Arabirimi

IP Adresi ile Yapılandırılabilir VLAN

32

DiffServ

Evet

Güç tüketimi

<>

Yönlendirme

Statik Yol

Evet

RIPv1 / v2

Evet

OSPFv2

Evet

İlke Tabanlı Yönlendirme

Evet

PIM-SM

Evet

VRRP

Evet

yönetim

İz Rotası

Evet

SNMP

Evet

SNMP Tuzağı

Evet

RMON

RMON-MIB

Evet

NMS

IP veya IP Alt Ağ tabanlı Telnet Erişim Kontrolü

Evet

IP veya IP Alt Ağ Tabanlı SNMP Erişim Kontrolü

Evet

Donanım

Güç Kaynağı (90 - 264VAC 47 - 63Hz, 44 - 53VDC)

Evet

Boyutlar (W * D * H)

443mm x 360mm x 44.5mm

Sıcaklık

Çalışma sıcaklığı: 0-50 ℃

Depolama sıcaklığı: -40 ~ 70 ℃

Nem

% 10 -% 90 yoğuşmasız


Sipariş Bilgisi:


model

Açıklama

Güç

STCS3526A

24 10 / 100Base-T + 2 Gigabit SFP / TX (Genişletme yuvaları

AC 220V

SP-GSX-A

1000Base-SX, Optik modül, GE-multimode-850nm, 550meter, LC

SP-GLX-A

1000Base-LX, Optik modül, GE-multimode-1310nm, 10km, LC

SP-GTX-A

10/100 / 1000Base-TX



Hot Tags: katman 3 anahtarı 24 port, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, satın almak, ucuz, toplu, fiyat listesi, düşük fiyat
ilgili ürünler
Sorgulama