Katman 3 Gigabit Optik Anahtar 12 Bağlantı Noktaları

Katman 3 Gigabit Optik Anahtar 12 Bağlantı Noktaları

STCS4012S, 12 gigabit SFP yuvası ve 2 gigabit ethernet uplink sunan bir 3 gigabit fiber ethernet anahtarıdır. Yüksek güvenlikli gigabit ağ uygulamaları için özel olarak tasarlanmış akıllı çok katmanlı bir güvenlik anahtarıdır.

Şimdi konuş
Ürün ayrıntıları

STCS4012S 12 Port SFP Katman 3 Gigabit Yönlendirme Anahtarı Açıklama:

STCS4012S, 12 gigabit SFP yuvası ve 2 gigabit Tx uplink sunan bir katman 3 saf gigabit anahtarıdır.

STCS4012S güvenlik akıllı çoklu-katmanlı switch, yüksek güvenlikli ağlar için yeni nesil bir anahtardır. Yüksek kapasite ve yüksek performanslı anahtarlama ile gelişmiş güvenlik özelliklerine de sahiptir. O

Küçük veya orta ölçekli MAN'ın yakınsama katmanı erişim kontrolü için premium seçenek veya kurumsal kullanıcılar için erişim anahtarı.


Gelişmiş Güvenlik:

Aşağıdakiler dahil olmak üzere kapsamlı ACL erişim kontrol politikalarını destekler: kullanıcı MAC adresi tabanlı ACL, IP protokolü (TCP / UDP) tabanlı ACL, TCP port numarası tabanlı ACL, UDP port numarası tabanlı ve zaman bazlı ACL;

Sınırlı VLAN-IP-MAC ile yasal servis terminallerini tanımlayabilir; 802.1x kullanıcı erişim kontrol protokolünü destekler, geleneksel yöntemden daha verimli kullanıcı port kontrolü sağlar; Bağlantı noktası MAC adresi sınırlama işlevi, belirtilen bağlantı noktasına erişen ana bilgisayar numarasını kontrol edebilir;

PVLAN'ı destekler, 802.1Q VLAN içinde sıkı port segregasyonu sunar, serviste yüksek güvenlik sağlar

operasyon; Patentli CPU koruma tekniği, zararlı saldırılardan kaçınmak için CPU'ya gönderilen verileri kontrol eder ve filtreler; Yönlendiricinin ve ağ topolojisinin kontrol edilebilirliğini sağlamak için RIP, OSPF, vb. (Düz metin kimlik doğrulaması, MD5 kimlik doğrulaması) gibi protokoller için birkaç kimlik doğrulaması.


Esnek QOS

STCS4012S güvenlik akıllı çoklu-katmanlı switch, akıllı QoS'yi destekler ve yüksek servisi karşılar

teknolojileri takip ederek ses, video ve diğer gerçek zamanlı multimedya servislerinin kaliteli talebi:

IEEE802.1P etiketli bilgi ve beşli akış sınıflandırma servisine dayanan öncelik;

Video konferans gibi gerçek zamanlı multimedya servisinin talebini karşılamak için akış tabanlı çok katmanlı CoS ve ToS'yi destekler;

Bir cihazda desteklenen 1024 akış kuralları ile kendi kendine tanımlanmış çok katmanlı akış sınıflandırma kuralları;

Tıkanıklığı önleme ve akış şekillendirme ile port başına desteklenen 8 öncelikli kuyruk;


Esnek QOS

STCS4012S güvenlik akıllı çoklu-katmanlı switch, akıllı QoS'yi destekler ve yüksek servisi karşılar

teknolojileri takip ederek ses, video ve diğer gerçek zamanlı multimedya servislerinin kaliteli talebi:

IEEE802.1P etiketli bilgi ve beşli akış sınıflandırma servisine dayanan öncelik;

Gerçek zamanlı multimedya hizmetinin talebini karşılamak için akış tabanlı çok katmanlı CoS ve ToS'yi destekler

video konferans gibi;

Bir cihazda desteklenen 1024 akış kuralları ile kendi kendine tanımlanmış çok katmanlı akış sınıflandırma kuralları;

Tıkanıklığı önleme ve akış şekillendirme ile port başına desteklenen 8 öncelikli kuyruk;


Kapsamlı yönlendirme protokolü desteği

STCS4012S güvenlik akıllı çoklu-katmanlı switch, kapsayan bir dizi yönlendirme teknolojisini destekler.

Hemen hemen tüm mevcut yönlendirme teknolojileri.

Tek noktaya yayın yönlendirme protokollerini destekler: RIP V1, RIP V2, OSPF, BGP, statik yönlendirme;

Multicast yönlendirme protokollerini destekler: IGMP, PIM-SM;

Yedeklilik yedekleme protokolünü destekler: VRRP.


Kullanışlı Bakım ve Kontrol

SNMP, CLI, RMON, TELNET, WEB gibi NM yöntemlerini destekler; Hızlı yazılım yükseltmesi için BOOTP, TFTP ve FTP'yi destekler.


Özellikler:


model

STCS4012S

sistem

Port numarası

12 port Gigabit SFP arayüzleri

Anahtarlama Kapasitesi

24G

Paket İletim Yeteneği

17.8Mpps

Güç tüketimi

<>

Temel performans

MAC Adres Tablosu

16K

Yönlendirme Tablosu Girişleri

4K

Tampon Kapasitesi

Paylaşılan 32 milyon

Yönlendirme Modu

Mağaza ve ileri

Ağ ve Akış Kontrolü

PVLAN'da

Evet

VLAN

802.1Q 4k

QoS

Port başına 8 öncelik sırası; akış şekillendirme ve zengin zamanlama yöntemleri

Kuyruk Sevk Yöntemleri

WRR, SP, WRR + SP

Liman Yakınsama

FE, GE bağlantı noktası yakınsama; Grup başına 8 portlu maksimum 32 grup

Yönlendirme Protokolleri

Unicast

Statik Yönlendirme, RIP V1 / V2, OSPF V2,

Çoklu Yayın

IGMP, PIM-SM,

Politika Yönlendirme

Evet

QoS yönlendirme

Evet

Yönlendirme Arabirimleri Sayısı

512

Güvenlik özelliği

802.1X

Evet

PORTAL

Evet

STP

Evet

ACL

1K

MAC adresi sınırlaması

Evet

Yayın Strom Bastırma

Evet

CPU Koruması

Evet

Yönetim Özellikleri

SNMP

SNMP V1 / V2c / V3

RMON

1, 2, 3, 9

HTTP

Evet

CLI

Evet

Boyut (L * W * H)

443mm x 360mm x 44.5mm

Çalışma ortamı

0 ~ 40 ℃ 10 ~ 90 % yoğuşmasız

Ağırlık

<>


Sipariş Bilgisi:





model

Açıklama

Güç

STCS4012S

12 (1000M Base-SFP arayüzleri)

AC 220V

SP-GTX (SFP)

GE-TX SFP modülü-GE-100 metre -RJ45-3.3V


SP-GSX (SFP)

SFP optikmodule-GE-multimode-850nm-550meter-LC optik konektör-3.3v

SP-GLX (SFP)

SFP optik modül-GE-tek mod-1310nm-10 kilometre-LC optik konnektör-3.3v



Hot Tags: katman 3 gigabit optik anahtar 12 port, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, satın almak, ucuz, toplu, fiyat listesi, düşük fiyat

Bir çift: Onu Xpon Kablosuz

Sonraki: SIP Telefon WiFi

ilgili ürünler
Sorgulama